Biżuteria z ametystami

Biżuteria Zakupy

Zobacz, gdzie zamówić ametysty, wejdź na www.ametysty.com.pl.

Jedną z najpiękniejszych odmian kwarcu jest ametyst. Największe złoża znajdują się w Brazylii oraz czterech regionach USA, a także w kilkunastu innych państwach, np.: Japonii i Kenii. Ze względu na swoją wyjątkową purpurową barwę, jest bardzo popularnym kamieniem szlachetnym, który wykorzystywany jest w jubilerstwie. Biżuterię z ametystami znajdziesz na stronie ametysty.com.pl.

Kiedy włożyć biżuterię z ametystami?

Ametysty były umieszczane w wielu klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała np Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach brytyjskich władców. w XXI wieku, znajdziesz go w broszkach i wisiorkach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie wygląda jako uzupełnienie wieczorowych stylizacji. Aby delikatnie rozświetlić twarz, warto założyć niewielkie kolczyki na sztyftach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać efekt glamour lepiej wybrać duży element, taki jak broszka.

Moc biżuterii z ametystami

Ametyst uważany jest za kamień relaksu. Z tego powodu biżuterię z tym ozdobnym kamieniem możemy z powodzeniem nosić nie tylko ze względu na piękny kolor i estetykę, lecz również z z powodu jego właściwości. Część kobiet, nosząc broszkę z ametystem przez dłuższy czas, zaczyna czuć spokój i uwalnia umysł. Na temat energii tego kamienia ozdobnego lepiej wyrobić sobie własną opinię.