Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Biżuteria Zakupy

Tu przejrzysz kompletną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zreformowaliśmy też nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Teraz chętnie korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I choć w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, wciąż wiele artykułów należy kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa rzeczoznawcy

Kupno srebrnego pierścionka, broszki czy wisiorka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Toteż, aby być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy kupić pierścionek zaręczynowy lub obrączki ślubne, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli z kolei znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny bądź za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego rozmiaru lub wykona nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej wskazówki złotnika. Poradzi on nam jak dopasować właściwy kruszec, pokaże popularne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy komunii.

Sklep jubilerski – renowacja popsutej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą dodatkowe usługi. Główną z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, złotnik w mgnieniu oka i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku podziękowania, datę, gratulacje czy też inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeżeli pragniemy podarować komuś oryginalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę czy też wisiorek, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy uszkodzoną czy też zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]