Kolczyki z koralem

Biżuteria Zakupy

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki z koralem, wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety powinny znajdować się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są od wielu lat. Podobno eliminują tendencje samobójcze. Koral zwiększy odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada też właściwości regenerujące: regeneruje organizm, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i ciemnoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Japonii.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują prawie do wszystkiego i nigdy nie są ani zbyt strojne, ani nadmiernie skromne. Ten rodzaj biżuterii można nosić na co dzień, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Świetnie pasują do ludowych stylizacji.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]