Na jakie okazje można założyć długie kolczyki?

Biżuteria

Więcej informacji o kolczykach długich.

Szykowna biżuteria doskonale uwydatnia naturalne piękno każdej kobiety i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – pasuje do pracy, romantyczną kolację we dwoje albo na wielkie przyjęcia. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – wysmuklają twarz oraz szyje

Długie kolczyki współgrają z różnymi typami urody – mogą je nosić kobiety o płynnych rysach twarzy, jak również te z silnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od rezultatu, jaki pragniemy finalnie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej dwa centymetry cudownie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają oblicze, a szczególne ku temu właściwości posiadają modele kolczyków o pociągłym, a przy tym cienkim kształcie, np. w formie pałeczek czy liści. Popularne są też wiszące kolczyki w kształcie cienkich łańcuszków, które bajecznie wyglądają na uszach, a przy tym są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji. Dzięki dobrze dopasowanej biżuterii cała sylwetka staje się wizualnie wyszczuplona i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą również przybrać kształt okręgów – te modele nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, które dążą do uzyskania delikatnego tonu stylizacji.

Kolczyki długie – na ślub znajomej i bal maturalny

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień oraz od święta. Będą doskonałym uzupełnieniem szykownej kreacji, założonej przykładowo na bal sylwestrowy, uroczystości weselne czy też zabawę szkolną. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask na pewno oczaruje każdego. Piękne srebrne kolczyki z lazurowymi kamieniami uwydatnią niebieski kolor oczu, a złocone pałki będą bardzo dobrze współgrać z pozostałymi elementami złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w formie liści – są niezobowiązujące i idealnie podkreślają styl casual. Wspaniałym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to symbol ponadczasowej elegancji.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]