biżuteria srebrna, srebrna biżuteria sklep internetowy

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Biżuteria Zakupy

Jest z ludźmi od tysięcy lat i mimo pojawienia się różnych nowych projektów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria wciąż pełni identyczną funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka, a także pozwala na oddanie swojego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię równie chętnie noszą kobiety oraz panowie, maluchy i dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dekad?

Atuty srebrnej biżuterii

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, iż jej używanie pozwala uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć też o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak zwiększyć żywotność?

Srebro posłuży sporo lat, ale należy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – nietrudno ją porysować albo zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]