Srebrne kolczyki idealne na prezent

Biżuteria

Więcej o kolczykach srebrnych na www.srebrnekolczyki.pl.

Jednymi z najczęściej nabywanych przez panie elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się w czym tkwi tajemnica, że są tak często wybierane i w jakich miejscach można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych formach. Najbardziej na czasie są urocze wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, a równocześnie stylowe. Równie popularne są długie kolczyki, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Są wysadzane drogocennymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc kupując je popatrzmy na cechy probiercze oraz metodę ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały nienagannie, musimy dobrze je pielęgnować i na bieżąco eliminować najmniejsze zanieczyszczenia. Powinno się przecierać je co jakiś czas suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne specyfiki pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki niezwykle niszczą miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i rozmaite obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane Polki.