Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Budownictwo

Więcej o usługach świadczonych przez pracownię architektoniczną Kraków, kliknij w to miejsce.

Niewątpliwie chcesz, by w świeżo wybudowanym gniazdku każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Sukces Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, na który projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno na szczęście być źródłem kłopotów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub też, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie czas, możesz kupić katalogowy szkic. Które rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W sieci niezwykle łatwo dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są tam propozycje dla mało wymagających osób i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich podstawową zaletą jest na pewno cena – za nieskomplikowane wydasz już za niewiele więcej, niż dwa tysiące złotych. Poza tym jest to idealna opcja dla klientów, którym zależy na czasie – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych budynków. Decydując się na podobne rozwiązanie możemy być spokojni o to, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – przed jego sporządzeniem architekt zapyta nas, co jest dla nas najistotniejsze.

Biuro architektoniczne – na jaki wydatek być gotowym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak znacznie droższy od gotowego – osoby, które go wybiorą muszą liczyć się z wydatkiem około 200 PLN za metr kwadratowy.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]