Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Budownictwo Zakupy

Panele dachowe znajdziesz na regamet.pl/panele-dachowe/.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – do rozmaitych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący idealnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz szersze grono zwolenników. Świetnie prezentującą się oraz mocną blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nowych domów, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są przywożone na miejsce budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je zamontować szybko i bez większych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, mocne i świetnie pasuje do wielu stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego czy minimalistycznego).

Blachy na rąbek – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem wytrzymałości i zastosowanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy pokrytej specjalną powłoką gwarantująca ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do obniżenia kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost od producenta.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08