Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Budownictwo

Wynajem szalunków - ta niebywała oferta Was pozytywnie zaskoczy.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są z drewna, jednak spotyka się też wersje wykonane z metalu, a czasem również plastiku. Innymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Jednak z uwagi na spore ceny nie wszystkie ekipy budowlane posiadają swoje szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to dziś bardzo często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Kupno własnych szalunków okaże się dobrym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, dobrze rozważyć atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku okaże się bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze nadmienić także o funkcjonalności, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować poważne koszty.

O czym nie zapominać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, która firma nam je dostarczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej wybrać ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób zyskamy pewność, iż szalunki będą solidne i funkcjonalne. Bardzo ważna będzie również dbałość o klienta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wątpliwości warto zaś skorzystać z internetu, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa myślą dotychczasowi kontrahenci.

Nasze dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]