Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Hobby, sport, rekreacja Turystyka

Wyprawy górskie dla początkujących - sprawdź informacje o ofercie na www.exploruj.pl.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym bezpieczne i dobrze opracowane wycieczki w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla osób sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie spełnienie marzeń i sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają na wylot charakter górskiego terenu, ale także ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Himalaje i Alpy.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]