Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Instalacje przemysłowe

Dystrybutor przekładni falowych - zobaczcie co może wam zaproponować.

Powszechne stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Positec

Działająca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników DC, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się wysoką niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane m.in. w produkcji obrabiarek, sprzętu medycznego czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec i Bodine Electric Company.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]