Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Kulinaria Zakupy

Zobacz, gdzie kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio, wejdź na http://tinyurl.com/y7hzayml.

Podmiotów produkujących kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza wciąż plasuje się na liście tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił nieduży sklep, gdzie mielono ziarna kawowca oraz wyrabiano ich oryginalne mieszanki. Podbiły one w mgnieniu oka serca mieszkańców miasta. Wiek później marka Lavazza wciąż czaruje jakością swoich mieszanek, określając normy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Ekspresy na kapsułki z kawą z serii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w naszych domach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pachnącej, pysznej kawy zajmuje jedynie moment. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek korzystać tylko z mieszanek smaków wytwarzanych przez tego producenta. Aktualnie w sklepach znaleźć można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że są one nieco tańsze, ale nadal charakteryzuje je ciekawy smak.

Kto sprzedaje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do szeregu modnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką arabiki z robustą (Avarizia Delicato czy Napoli Ristretto), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Lussuria), ale także napoje o smaku popularnego włoskiego likieru (Sambuca), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) oraz kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]