Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Ochrona zdrowia

Zgłoś się po pomoc do psychologa UK.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli udawać się na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brakuje chętnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii wywołuje ogrom problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą rodzić cały szereg komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą też trudności z dostaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Zachowania te bardzo ciężko jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które opowiedziano w czasie wizyty zostaną przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339