Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Oświata

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o kursie rysunku dla dorosłych Kraków? Idealnie trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Kochasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Świetną propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]