Kurs modelowania 3D – czy warto się zapisać?

Oświata

Więcej szczegółów o Blender 3D kurs.

Świat rysunku cały czas ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik preferując tworzenie swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie wielkich kosztów – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który równocześnie jest całkiem darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego pedagoga

Obsługę dowolnej aplikacji można przyswoić sobie we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten ciągnie się wtedy dłużej i często bywa bardzo frustrujący. Właśnie dlatego zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie pedagoga. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta wskazując detale, które należy dopracowac oraz podpowiadając ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby odbywał się on w niewielkich zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D miłośników animacji jak i artystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w branży projektowej, gier komputerowych i filmowej. Poznanie programu Blender 3D poszerza więc pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane prace, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz hobbyści chcący rozwinąć swoje obecne umiejętności czy też odkryć nowe drogi ekspresji.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]