Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Oświata

Aby uzyskać pomoc profesjonalistów z szkoły rysunku, kliknij w to miejsce.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak nawet osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Potwierdzano bowiem, że nawet okazjonalne rysowanie ma korzystny wpływ na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również istotnym elementem wychowania. Spore korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania zdolności manualnych, wyobraźni i wrażliwości. Dużo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to szczególnie takich miast jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Łódź. Nie brakuje również kursów kierowanych do początkujących – osób, które zwyczajnie uwielbiają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dopasowane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły oferują także naukę rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]