Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Rachunkowość, finanse

Na https://flobo.io przeczytasz wszystko, co należy wiedzieć o Flobo.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas tracony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niesłychanie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie mają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla domów wypoczynkowych, podmiotów usługowych oraz szkół

Zastanawiasz się czy robot Flobo to użyteczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje należności abonamentowe, dlatego świetnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy firma za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]