Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Usługi Witryny internetowe

Aktualizacja wtyczek - zajrzyj w to miejsce po dalsze informacje o tej usłudze.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, szybko stał się jednym z najczęściej stosowanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz łatwo można opanować podstawy jego obsługi, korzysta się z niego współcześnie do projektowania sklepów e-commerce oraz wielopłaszczyznowych stron. Niemniej jednak ten CMS bywa przyczyną przykrych sytuacji, z tej przyczyny ważną i potrzebną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Z jakiego powodu należy zlecić aktualizację WordPressa ekspertowi?

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest bezsprzecznie zaktualizowanie jej do najnowszej edycji CMS-a. Częstokroć jednak firmy po zaprojektowaniu strony lekceważą regularne wdrażanie kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają stronę na ataki hakerów czy zawirusowanie. Dodatkowo, pomimo iż WordPress jest niezmiernie łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować incydentalnymi kłopotami z właściwym działaniem strony lub sklepu. Tym samym ważne jest, by czynność tę realizowała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie działu informatycznego, trzeba powierzyć opiekę nad stroną niezależnemu specjaliście.

Opieka techniczna nad stroną www – usługa dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz blogerów

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak większych jak i niewielkich firm, którym zależy na poprawnym i ciągłym działaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest także blogerom oraz freelancerom prowadzącym prywatne strony. W bazowym pakiecie usługi zawarta pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz likwidowanie skutków ataków. W wyższych pakietach oferowane są także przeróżnego rodzaju monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]