E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Usługi Witryny internetowe

Oferta tworzenia sklepów internetowych w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Posiadasz firmę i planujesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że w mgnieniu oka opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma wiele atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie wysokich pozycji w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do większego kręgu klientów. Za sprawą użycia dedykowanych wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie np. za pośrednictwem DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia też analizę wyników sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) oraz integrację z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – ekspert zabezpieczy go przed cyberatakami

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o wykorzystanie wyłącznie niezbędnych, przetestowanych wtyczek, prawidłową semantykę kodu sklepu i jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce spece stworzą również blog, na którym łatwo można informować odbiorców o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować opinie i różne porady dotyczące oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]