Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Usługi Usługi transportu i spedycji

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking, znajdziesz na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Największe plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły niesamowitą popularność, to komfort, szybkość oraz możliwość trafienia także w bardzo oddalone zakątki naszego globu. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie problem dotarcia na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne problemy związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Parking w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swoje auto, bowiem parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji na jego stronie www, dlatego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja asysty zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na sporo udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Oprócz tego podróżni mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w wielu sytuacjach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]