Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Usługi

Tu dowiesz się, komu zlecić catering do firm.

Szkolenie, ważne rozmowy biznesowe albo konferencja – każda większa firma na pewno w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz przekąsek dla jego uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się spore tłumy, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering biurowy – na czym polega taka usługa?

Szkolenia oraz konferencje biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 5-6 godzin, często nawet przez 3-4 kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są na ogół dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć sycący posiłek w najbliższej kafeterii. Stąd niezbędne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także wziąć na salę, w której trwa prelekcja. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o pobrudzenie rąk i garnituru. W ramach usługi cateringu firmowego użyczane są również urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Czy powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niezmiernie potrzebne, pozwalają bowiem uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnego skupienia. Oprócz tego jest to także szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze spraw roztrząsanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów czy płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając zakupione po drodze w spożywczaku bądź własnoręcznie zrobione sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc wagę wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał także o wygodę partycypantów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]