Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Usługi Usługi transportu i spedycji

Pod tym linkiem poznasz ofertę parkingu Balice Kraków.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, ale to rodzi problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]