Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Marketing i reklama Usługi Witryny internetowe

Pozycjonowanie Krakow - więcej szczegółów o tej usłudze.

Popularność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszperania potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, że każda firma chce obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie znaczy, iż nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, które działają tylko w określonym województwie czy też nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie albo w Bydgoszczy, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla małych firm

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów albo usług stosują najczęściej frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “ciastkarnia kraków”, “sklep z oponami kraków” lub “depilacja brwi kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich firm na pokazanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, mieszkającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO skierowana jest na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze tworzenia stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. Przez ten okres dogłębnie rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz uzupełnienie treści. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]