Profesjonalne czyszczenie grobów

Usługi

Na http://www.pong-malopolska.pl dowiesz się, komu zlecić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się natomiast, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, czyli montaż siedzeń lub pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty napisów.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, jakie trzeba zapłacić osobom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – jeśli zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak zależy nam, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet czterystu zł rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]