Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Usługi

Poznaj dalsze szczegóły o sali weselnej w Krakowie i okolicach.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy zechcą urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły dzień w komfortowych warunkach.

Sala weselna – wybierz kompleksową obsługę

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę istotnych czynników. Na początek musi znać liczbę uczestników wesela, żeby być pewnym, że w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, aby mieli gdzie tańczyć. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny oraz czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, wypada szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc ułożenie menu, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie sali . Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

A może wesele w pałacu?

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady weselne odbywają się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić około 130 osób. Imprezę można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez problemu nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30 minut.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]