Szykujesz duży rodzinny event? Zamów catering okolicznościowy

Usługi

Catering okolicznościowy - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz świętować je wraz z najbliższymi i znajomymi. Niestety jest to znaczne grono osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też poczęstować je smacznymi daniami i napojami. Możesz postarać się przyszykować je na własną rękę, ale przy dużej liczbie biesiadników trudno jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Dodatkowo to twoja uroczystość i chcesz się nią nacieszyć, a nie sterczeć w kuchni albo udawać kelnera. Dlatego organizację menu na rodzinne święta polecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajęcie lokalu nie jest teraz obowiązkowe

Kiedy mówi się o usłudze cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o eventach biznesowych albo cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy rzeczywiście ogromnej liczbie uczestników rozpatrywał on możliwość zamówienia profesjonalnej pomocy w tym aspekcie. Działo się też tak dlatego, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie proponowały obsługi małych rodzinnych spotkań, a nieraz nawet tych dużych, jeśli nie było to związane z rezerwacją lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy skorzystamy z możliwości wynajęcia sali czy zechcemy zorganizować zabawę w swoim ogrodzie albo mieszkaniu, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce profesjonalnie przygotowane posiłki.

Menu dopasowane do wymagań zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to dosłownie oferta na każde rodzinne wydarzenie (lecz nie tylko!). Najlepsi szefowie kuchni bez trudu przyrządzają dania harmonizujące ze specyfiką imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na chrzciny lub na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje też obsługę komersów, studniówek oraz półmetków. Wypatrując firmy oferującej tę usługę radzimy zdecydować się na taką, która będzie mogła zaadaptować menu do wymagań i budżetu zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi oferując pomoc w dekoracji i rozstawieniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]