Jakie kufry do motocykla?

Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Jeśli szukasz kufrów motocyklowych Givi, zobacz tu.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie nierzadko musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba typy, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motor, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, ale również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasze dane adresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]