Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Zakupy

Szukasz gąsiora na wino? Sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal gąsior na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]