Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy

Zamów części do Renault.

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się posiadacze modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]