etykiety na butelki, etykiety weselne

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Zakupy

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na Sylwestra, urodziny czy wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Etykiety butelki – butelka alkoholu jako wyjątkowy upominek od Młodej Pary

Na weselu alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki upominek jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach nowożeńców czy dniu i miejscu wesela. Etykiety na butelki można zamówić w różnych wzorach i kolorach, dlatego bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub imprezie urodzinowej.

Dekoruj domowe alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli robisz własne soki, wina czy nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne pospolitej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać używając wielokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]