Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Zakupy

Jeśli chcesz zamówić butelki monopolowe w hurcie, koniecznie odwiedź ten adres.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to również sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą klienta do swojego niszowego, zdrowego lub smacznego wyrobu. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zabezpieczone tak, żeby towar jak najdłużej pozostał świeży, a zatem np. w słoje oraz butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są ekologiczne, bo można je recyklingować.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików – czy to się opłaca?

Wiadomym jest, iż oferty adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo pasztety, marmolady lub ocet, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie zatem dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając towar całymi paletami na ogół można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików oraz butelek. Dzięki temu także otrzyma je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz butelki oraz słoiki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła świetne do przechowywania piwa, soków bądź wina. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 500, 1400, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać kupiony towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Razem z butelkami i słoiczkami w hurcie można również nabyć odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]