Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Zakupy

Jeśli chcesz zamówić słoik z kranikiem, skieruj się tutaj.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania oranżad, soków, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]